Gratis verzenden!
Bij een besteding van 50 euro of meer gratis verzending!

Loopschoentjes Bores fuchsia

Loopschoentjes Bores fuchsia van het merk Bardossa in de kleur donkerroze.
Bardossa
Merk : Bardossa
Materiaal : echt leer
Maat:
select
    Maatinformatie
Aantal:
select
Cadeau:
in Cadeauverpakking leveren (€ 1,00 extra)
Prijs :
€ 48,95

Loopschoentjes Bores fuchsia van het merk Bardossa in de kleur donkerroze.

De loopschoentjes Bores fuchsia hebben leren bloemen op de neus, een verstelbaar riempje rond de enkel, een geplooide neus en een flexibele zool. Dit zooltje maakt de loopschoentjes Bores fuchsia zeer geschikt om op te leren lopen. De voering is geheel van leer en de zool is van rubber.

Op onze site vind je nog meer loopschoentjes.
Schoenmaat bepalen

Zet de voetjes op een stuk papier en teken de omtrek af. De afstand van het puntje van de grote teen tot de hiel van beide voeten is de lengte in mm. Neem de grootste voet als referentie. In onderstaande tabel vind je een globale richtlijn voor het vinden van de juiste maat. In de tabel is rekening gehouden met de groeiruimte.

Controleer de voeten regelmatig op irritaties en rode plekken. Deze kunnen erop wijzen dat de schoenen klein zijn of te strak zitten. Een kind hoort tot 1 cm groeiruimte te hebben.

Maat Lengte mm
18    108 - 114
19    115 - 120
20    121 - 126
21    127 - 132
22    133 - 138
23    139 - 144