Gratis verzenden!
Bij een besteding van 50 euro of meer gratis verzending!
 

Beschuit met muisjes uni

Beschuit met muisjes, een rompertje en een paar sokjes in een unieke cadeau verpakking, vermomd als muisjes. Uitgevoerd in de kleuren roze en blauw met opdruk 'blauwe, roze en witte muisjes' en 'baby'. Voor als je nog niet weet wat het wordt!
Dykogifts
Merk : Dykogifts
Materiaal : 100% katoen
Aantal:
select
Cadeau:
in Cadeauverpakking leveren (€ 1,00 extra)
Prijs :
€ 9,95

Beschuit met muisjes uni, een rompertje en een paar sokjes in een unieke cadeau verpakking, vermomd als muisjes. Uitgevoerd in de kleuren roze en blauw met opdruk 'blauwe, roze en witte muisjes' en 'baby'. Voor als je nog niet weet wat het wordt!

Beschuit met muisjes is dé traditionele anijshagel die al sinds de 17e eeuw op een beschuitje wordt geserveerd aan de moeder van de baby en de kraamvisite.

Nu, in de 21e eeuw komt er (wéér uit Noord Holland) een nieuwe Beschuit met muisjes! Geen anijs dit keer, maar suikerzoete roze, blauwe en wit katoenen rompers en sokjes voor de pasgeboren baby!

Materiaal rompertje: 100% katoen, materiaal sokjes: 75% katoen, 22% polyamide en 3% elastomer.
De maat van het rompertje is 50/56 en die van de sokjes is 0-3 maanden, echt een leuk kraamcadeau dus!

Naast de Beschuit met muisjes uni is dit product in meerdere uitvoeringen leverbaar.